• home
  • Inovativní povrchy

Inovativní povrchy

Airforce jako první výrobce na trhu představil digestoře z inovativních materiálů - kameniny GRES a materiálů budoucnosti FENIX NTM.

 

GRES 

Porcelánová kamenina GRES je vysoce kvalitní, homogenní materiál, který je ve světě nábytku a architektury velmi oblíbený. GRES je vyráběný z kamene rozdrceného na prach a díky své rozmanité povrchové úpravě se dokonale začlení do každé kuchyně.

 

Nabízí mnoho výjimečných vlastností: je odolný proti vysokým teplotám i proti oděru, vyznačuje se nízkou nasákavostí a především velmi snadným čistěním a údržbou. A to jsou základní vlastnosti pro ty, kteří žijí v kuchyni každý den.

 

FENIX NTM

FENIX NTM je inovativní materiál s vynikajícími vlastnostmi, který určuje zcela nový směr ve světě interiérového designu. Vnější povrch FENIX NTM byl vyvinut v laboratořích Arpa Industriale s použitím nanotechnologie a jeho výroba splňuje ekologické nízko emisní standardy. 

 

Díky nízké světelné odrazivosti je povrch velmi matný, stálobarevný při dopadu slunečních paprsků a extrémně odolný proti otiskům prstů. Je antibakteriální, při dotyku sametově hladký a antistatický. Vyznačuje se také vysokou odolností vůči poškrábání, vodě, vysokým teplotám i chemii.

 

Unikátní je možnost odstranění případných škrábanců či poškození jednoduše, pomocí žehličky a vlhké utěrky.

 

Díky všem těmto vlastnostem je velmi snadno čistitelný povrch FENIX NTM ideální do každé kuchyně, kde se vaří s láskou.