• home
  • Novinky a články

Novinky a články

2.5.2019

NOVÉ MODELY DIGESTOŘÍ AIRFORCE

Od května letošního roku nabízí značka Airforce svým zákazníkům řadu zajímavých novinek.

 

Určitě byste neměli přehlédnout vestavnou stropní digestoř Gabrielle TLC, která je vybavená speciálním dálkovým ovladačem pro individuální nastavení intenzity a teploty osvětlení, nebo ostrůvkovou digestoř Bowl TLC, která je, mimo velmi působivého designu, vybavena možností bezdrátového propojení s indukční varnou deskou Airforce.

 

Pro náročnější zákazníky má Airforce v nabídce digestoře Vitamina, které mimo netradičních povrchových materiálů nabízejí také možnost přímého odtahu dozadu.

Vitamina Gres je vyrobena z porcelánové kameniny Gres, která napodobuje přírodní kámen, snadno se čistí a vyznačuje se vysokou odolností proti teplu a vlhkosti.

Vitamina Fenix je vyrobena z termoplastických pryskyřic. Díky tomu je povrch Fenix NTM extrémně odolný vůči otiskům prstů, poškrábání, vodě, vysokým teplotám i různým chemickým látkám. Unikátní je možnost odstranění případných škrábanců či poškození jednoduše, pomocí žehličky a vlhké utěrky.

 

V neposlední řadě je potřeba zmínit nové členy rodiny Airforce Aspira Induction, kterými jsou luxusní digestoř vestavěná do indukční varné desky Centrale On-Board G5 Flex s možností přímého odtahu dozadu, nebo praktický model Centrale Hybrid G5 Flex, který zvyšuje účinnost odsávání kruhovým rozšířením uprostřed odsávací mřížky.

 

 

23.4.2018

EUROCUCINA 2018

Prestižní evropský veletrh EUROCUCINA se v letošním roce opět těšil obrovskému zájmu. Exponáty týkající se kuchyní, kuchyňských spotřebičů a vybavení kuchyní shlédlo více než 343 000 návštěvníků.

 

Stejně jako před dvěma lety zde prezentoval nové modely italský výrobce digestoří značky AIRFORCE.

 

Z novinek se těšila velkému zájmu nová kolekce stropních digestoří, ať už v nerezovém provedení nebo celoskleněných. Všechny tyto modely jsou vybavené výkonnými motory a splňují požadavky pro energetickou třídu A+.

 

Dalšími modely, které upoutaly zájem návštěvníků, byly ostrůvkové digestoře vybavené systémem Crisalide. Tento systém kombinuje LED osvětlení s vysoce účinnou filtrační soustavou. Díky unikátním materiálům, ze kterých je vyroben uhlíkový i tukový filtr, jsou tyto digestoře vhodné pro domy vybavené rekuperačním systémem.

 

Nesmíme zapomenout ani na luxusní ostrůvkové digestoře, jejichž tělo je vyrobeno z porcelánové kameniny Gres, materiálu, díky kterému se z digestoře stává designový skvost. Porcelánová kamenina Gres se snadno čistí a vyznačuje se vysokou odolností proti teplu a vlhkosti.

 

Všechny tyto digestoře jsou vybavené dálkovým ovladačem a mimo to je možné je bezdrátově propojit s indukční varnou deskou Airforce a ovládat jejich funkce přímo z panelu varné desky.

 

 

17.11.2016

Další ocenění pro Airforce Aspira SLIM G5 Flex Induction!

S velkým potěšením bychom Vás chtěli informovat, že naše digestoř vestavěná do indukční varné desky Airforce Aspira SLIM G5 Flex Induction získala další prestižní ocenění, tentokrát německou cenu Design Award 2017 "Zvláštní uznání Excellent Product Design Kitchen". Více informací najdete zde.

 

 

06.06.2016

Airforce s potěšením oznamuje, že Slim G5 Flex Induction, první z produktů řady Airforce Aspira Induction, získal prestižní mezinárodní ocenění Plus X Award ® ve čtyřech kategoriích: vysoká kvalita, design, snadné použití a funkčnost.

 

Toto ocenění má velkou hodnotu, potvrzující úsilí Airforce být v oblasti výzkumu a vývoje výrobků vždy na vrcholu, pokud jde o kvalitu, inovace a design.

 

 

18.4.2016

Druhý dubnový týden hostilo italské Milano již tradičně prestižní evropský veletrh EUROCUCINA, na kterém mohli návštěvníci shlédnout nejnovější trendy v oblasti vestavných spotřebičů.

 

Jedním z nejnavštěvovanějších stánků byl stánek italského výrobce digestoří značky AIRFORCE. K vidění zde byly digestoře nejrůznějších tvarů a typů, vybavené nejnovějšími technologiemi. Největší pozornost však poutaly digestoře „skryté“, ať už do stropu nebo do varné desky. Právě na tyto modely digestoří se značka zaměřila zejména a na svém stánku představila jak modely řady AIRFORCE ASPIRA INDUCTION, které se staly hitem výstavy, tak širokou řadu stropních digestoří.

 

AIRFORCE ASPIRA INDUCTION je řada digestoří integrovaných přímo do indukční varné desky. AIRFORCE jako jediný výrobce představil hned 6 variant tohoto produktu. V klasickém provedení se čtyřmi varnými zónami, v bezzónovém provedení, s automaticky uzavíratelnou štěrbinou umístěnou v zadní části indukční varné desky nebo s odsávací štěrbinou umístěnou ve středu varné desky.

 

Návštěvníky zaujalo také technické řešení umístění ventilační jednotky. Díky speciální konstrukci digestoře zůstane po instalaci ve skříňce dostatek místa pro zásuvky se standardní hloubkou. Ventilační jednotka může být umístěna v soklu kuchyňské linky nebo může být přemístěna mimo kuchyni, čímž je možné docílit téměř bezhlučného provozu.

 

Dalším trendem v oblasti odsávání jsou stropní digestoře. AIRFORCE nabídl jak modely, které jsou plně integrované do stropu nebo podhledu nad varným centrem, tak i modely, které se instalují těsně pod strop. Komfort obsluhy je zajištěn dálkovým ovládáním, které je součástí digestoře. I u tohoto typu digestoří je možné ve většině případů přemístit ventilační jednotku mimo kuchyni.

 

Samostatnou kapitolou jsou stropní digestoře řady AIRFORCE INTEGRA. Digestoř je v tomto případě bezdrátově propojena s indukční varnou deskou. Dotykové ovládání digestoře je integrováno v ovládacím panelu varné desky a umožňuje tak pohodlně ovládat všechny funkce digestoře bez použití dálkového ovladače.

 

 

01.11.2015

Koncem října se ve Žďáře nad Sázavou v prostorách společnosti Kitchen Technology s.r.o. uskutečnilo slavnostní zahájení provozu nového showroomu, ve kterém si mohou návštěvníci prohlédnout designové digestoře značky Airforce včetně revolučního modelu Aspira Integra - digestoře integrované přímo do varné desky.

 

Děkujeme všem obchodním partnerům za hojnou účast. Doufáme, že jste se u nás cítili příjemně :-)

 

 

05.02.2015

Airforce s potěšením oznamuje, že INTEGRA DownDraft, získala prestižní mezinárodní ocenění Plus X Award ® ve čtyřech kategoriích: inovace, vysoká kvalita, design a funkčnost.

 

Toto uznání má velkou hodnotu, potvrzující úsilí Airforce být v oblasti výzkumu   a vývoje výrobků vždy na vrcholu, pokud jde o kvalitu, inovace a design.

 

 

29.01.2015

Veletrh ZOW v Bad Salzuflenu v Německu je pro Airforce již po mnoho let zásadní událostí, na které představuje veřejnosti nové produkty.

 

Zejména v tomto roce jsme hrdi na to, že máme možnost představit nová neobvyklá řešení a inovativní technologie značky Airforce.

 

Navštivte nás od 9. do 12. února v hale 20 - stánek B14.